429bd03b60ec03ea85da6681070a7dabУ 2016 році Рівненська служба зайнятості впроваджувала нові підходи до громадян та роботодавців.
Як результат – збільшилась кількість вакансій.
Так, торік понад 7 тисяч роботодавців Рівненщини поінформували центри зайнятості про наявність 37,1 тисяч робочих місць. Найвищий рівень вакансій спостерігався у Демидівському, Рокитнівському, Володимирецькому, Дубровицькому та  Гощанському районах.
Також минулоріч служба зайнятості запровадила новий регламент обслуговування своїх клієнтів.
Це дозволило скоротити середню тривалість пошуку роботи. Всього за сприяння обласної служби зайнятості торік отримали нову роботу 33,6 тисяч громадян. У 2015 році цей показник складав 31 тисячу.
У числі працевлаштованих – 530 демобілізованих та 80 переселенців.
Робочі місця також отримали близько 8 тис. осіб, які мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 540 інвалідів.
173 безробітних започаткували власну справу.
Для полегшення процесу пошуку роботи у службі зайнятості запроваджені нові форми роботи – відеорезюме, онлайн-співбесіди та відеорев’ю вакансій. Кожен шукач роботи отримав можливість дистанційних уроків та навчання онлайн за допомогою освітнього проекту Prometheus.
Загалом торік за направленням державної служби зайнятості професійне навчання пройшли близько 8 тис. безробітних. Підвищення кваліфікації отримали півсотні громадян старших 45 років.
У минулому році розпочався процес реорганізації служби зайнятості. Цьогоріч він продовжиться. Це дозволить вивільнити центри зайнятості на місцях від адміністративних функцій та дозволить покращити швидкість та якість надання послуг.
Повідомляє прес-слжба Рівненсьої ОДА
219 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + 20 =

НОВИНИ