Торік до Рівненської облдержадміністрації надійшло майже 3 тисячі звернень від мешканців – як індивідуальних, так і колективних.
У тому числі під час особистих прийомів у керівництва ОДА побувало 1174 людей.
Як розповів керівник апарату Рівненської облдержадміністрації Олександр Бірюков, найчастіше жителі області порушували перед керівництвом області питання соцзахисту, комунального та дорожнього господарства, житлової сфери, охорони здоров’я, аграрної галузі, транспорту і зв’язку.
Найбільше зверталися мешканці Рівненського, Здолбунівського, Костопільського та Сарненського районів, а також з Рівного та Дубно.
«На особливому контролі у керівництва ОДА – звернення найбільш незахищених родин Рівненщини. Серед них – сім’ї загиблих на Майдані, в АТО та Афганістані, учасники ліквідації ЧАЕС, а також інваліди, – розповів Олександр Бірюков. – Так, їм було надано матеріальну допомогу у сумі 3 мільйони 146 тисяч гривень».
Разом з тим, за словами фахівців відділу звернень, 575 питань, які порушили мешканці області, були направлені на розгляд місцевої влади, адже вони лежать в межах їх повноважень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
322 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =