Таку статистику озвучив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час туристичної ради.
«За даними мобільних операторів у 2018 році Рівненщину відвідали майже 5 мільйонів туристів, з них 500 тисяч іноземців. До місцевих бюджетів за результатами туристичної діяльності сплачено 67 мільйонів гривень, а це на 23% більше за попередній рік. Екологічний податок 1,5 мільйони гривень, туристичний збір – 355 тисяч гривень», – зазначив Олексій Муляренко.
Як і торік, туристичний сезон-2019 обіцяє бути насиченим.
Вдруге стартує мандрівна гра «На власні очі» – туристичних об’єктів побільшало, а правила стали простішими.
Завтра у Володимирецькому районі відкриття туристичного сезону, а 25 травня у Клевані запрацює ТІО (туристично-інформаційний офіс) – вже 7-й в області.
«Є й великі туристичні проекти, над якими працюємо досить давно. Один з них – передача у власність громади Тараканівського форту. Поки що Міноборони готове передати нам лише об’єкт і землю під ним. Тому зараз прораховуємо мінімальну кількість території для інфраструктури (автостоянка, міні-готель, заклад громадського харчування), аби отримати документ про передачу об’єкта громаді Рівненської області», – поділився голова ОДА.
Ще одним важливим проектом для громади Рівного є передача будівлі Нацбанку України.
Як розповіла заступник начальника управління культури і туризму Ярослава Гаврилова, на Рівненщині вже 3 місяці триває реалізація проекту з оцифрування інформації про туристичні об’єкти, маршрути, інфраструктуру.
Тож невдовзі в області будуть розробляти 3D-тури.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
128 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × чотири =