Вчора, 06 лютого, працівники ТОВ «Технопривод», з села Городок, прийшли під стіни Рівненської РДА через те, що не можуть потрапити на роботу… Під час пікету люди розповіли, що з 1 лютого підприємство опечатане. 
Працівники нарікають, що мають родини, які потрібно годувати, а робити їм не дають.
Ми працювали, заробляли, вчасно сплачували податки”, – розповідає одна із працівниць ТОВ «Технопривод». – “А тепер нам не дають ходити на роботу“.
З цього приводу, з повторною заявою, до голови Рівненської РДА звернувся директор «Техноприводу» Володимир Харчук.
Ми звернемося до правоохоронного блоку, щоб вони пояснили свої дії. Якщо треба, то ми скличемо позачергову сесію Рівненської районної ради. Депутатський корпус візьме під контроль це питання“, – запевнив протестувальників голова Рівненської районної ради Микола Сальчук.
З обуреними людьми поспілкувався і голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук.
Така ситуація по «Техноприводу» відбувається вже не вперше. Чотири року тому була майже така сама ситуація. Ми тоді втрутилися і все владнали. На сьогоднішній день я вам можу обіцяти і гарантувати те, що ми зробимо все можливе те, що залежить від нас. Ви зареєстровані у Рівненському районі, податки сплачуєте у Рівненський район. Ми зробимо все, щоб це підприємство працювало. Ми вже підготували запити до правоохоронних органів для того, щоб вони пояснили нам ситуацію, рішення слідчих, чому були опломбовані приміщення. Тоді ми будемо володіти інформацією для того, щоб робити ті чи інші речі“, – каже голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук.
Працівники ТОВ «Технопривод» висловлюють категоричну позицію, якщо влада не допоможе вирішити питання, підуть мітингувати під стіни прокуратури та поліції. 
492 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 17 =