Провідні тренери Рівненщини – здолбунівчанин Віктор Куцель та рокитнівчанин Іван Парчук стали учасниками міжнародного семінару тренерів України зі спортивної боротьби Level 1.

 

Захід проходив в Олімпійському центрі Конча-Заспа. А організувала його Міжнародна федерація боротьби – Об’єднаний Світ Боротьби (UWW).  Кількість учасників була суворо лімітована. Тренінги відбувалися, як в практичній так і в теоретичній площині. Практичнізаняття на килимі проводили разом з чоловічою збірною України.

Навчити тренерів активно комунікувати, знаходити спільну мову з дітьми, батьками, меценатами – це стало основною метою семінару.

«Тренер є не тільки вихователем, він має бути менеджером і організатором, вміти знаходити небайдужих людей, приводити до залу нових дітей, – наголошував інструктор UWW з Франції Ака Вінсент. – Але в першу чергу, для юних борців потрібно створити належні умови для нормальних тренувань».

Інструктор UWW Андрій Воронцов з Канади підкреслив, що роботу з малечею слід проводити виключно на позитиві. «Не менш важливе завдання – втримати дітей, вони мають відчувати, що борці – його брати. Тренер – найкращий друг. Борцівський зал – його другий дім», – наголосив інструктор.

По закінченню навчання тренери успішно склали письмовий іспит та отримали відповідні сертифікати про завершення першого рівня курсів UWW.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині селяни винесли з палаючої оселі тіло загиблого господаря

НА РІВНЕНЩИНІ ПОМЕР ЧОЛОВІК, ЯКИЙ ОТРИМАВ 98% ОПІКІВ ШКІРИ

У Рівному відбудеться Форум громадських лідерів

Введена в дію ЛЕП, яка з’єднує Рівненську АЕС із Київщиною

У Рівному з супермаркетів крадуть ікру та м’ясні вироби

У Рівному компанія чоловіків побилася через гроші

Рівненщина має шанс отримати 200 мільйонів гривень на ремонт доріг

У Рівному засудили за корупційний злочин інструктора автошколи

Перший заступник голови Рівненської ОДА прокоментував ситуацію, що склалася у селі Птича Дубенського району

ЛІСІВНИКИ РІВНЕНЩИНИ ПРОДАЮТЬ НОВОРІЧНІ ДЕРЕВА

tomat_green-01

Теґи:   
724 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × два =