Нині провідне вітчизняне підприємство у галузі склотари виготовляє більше 200 видів продукції. Загальна потужність печей дозволяє випускати 600 тонн тари за добу. Продукція «Консюмерс-Скло-Зоря» сертифікована по чотирьох європейських стандартах – ISO 90001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 22000. Пріоритетами підприємства є також високий ступінь технологічної безпеки, а ще соціальне забезпечення працівників, зокрема, медичне страхування. Про це першому заступнику голови ОДА Юрію Приварському під час робочої поїздки на підприємство розповіла виконавчий директор Валентина Пугач.

За словами керівника підприємства, основними споживачами продукції є загальновизнані торгові марки держави. Водночас, ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» здобуло популярність не лише на теренах України, а й у світі. 28-40 відсотків продукції іде на експорт до країн ЄС. «Наразі ж на підприємстві впроваджується низка заходів щодо енергозбереження, – повідомила Валентина Пугач. – Це, зокрема, різні обмеження під час підігріву печей, закачування води та розвантаження сировини. Також на заводі частково виключають сушильні барабани, зменшили навантаження на кондиціонери. І хоча великого впливу на загальне споживання це не дасть, ми робитимемо усе, аби виконувати завдання Уряду щодо скорочення витрат енергоносіїв та водночас утримувати підприємство і платити людям зарплату», – запевнила  виконавчий директор. 

За словами Юрія Приварського, підприємство входить у десятку найбільших виробників склотари в Україні. Разом з тим – це одне із бюджетонаповнюючих підприємств Рівненщини. «Тут працює близько шести сотень людей. Середня заробітна плата одна з кращих по області, – зазначив перший заступник голови ОДА. – До того ж на підприємстві немає боргів по платежах із зарплати та до бюджету. Тому завдання обласної влади – робити усе можливе, аби «Консюмерс-Скло-Зоря» працювало стабільно».

Довідково: на Рівненщині працює три підприємства у галузі склотари – у Рівненському, Костопільському та Рокитнівському районах. Продукція склозаводів конкурентоспроможна як на внутрішньому, так на і зовнішньому ринках. Зокрема, значні поставки тари експортуються до Німеччини, Чехії, Латвії, Польщі, Білорусі та Молдови.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
877 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − 3 =