В ці дні на Рівненщині перебуває з робочою поїздкою делегація правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та керівного складу Державної служби зайнятості.
20 жовтня виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко разом із заступником голови Рівненської обласної ради Олексієм Бучинським та заступником голови Рівненської облдержадміністрації Ігорем Тимошенком відвідали Олександрійське навчальне відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти.
Вказаний заклад спеціалізується, у першу чергу, на підготовці кадрів для сільського господарства, автомобільного транспорту, метало-, деревообробки та здійснює навчання безробітних за понад 50-и професіями, у т.ч. столяр будівельний та комплектувальник меблів, верстатник деревообробних верстатів та слюсар-ремонтник, токар та фрезерувальник, діловод, кравець та закрійник, водій та тракторист с/г виробництва з урахуванням різних категорій. Також тут можна отримати професію слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання, та більше 10 напрямками підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення різних галузей економіки та сільського господарства.
Відділення тісно співпрацює з роботодавцями с/г галузі, зокрема, з Асоціацією фермерів Рівненщини. На базі Олександрійського відділення функціонує консультативна рада з числа підприємців сільськогосподарської галузі. У структурі навчального відділення є навчальне господарство с/г напряму з навчальним полем площею майже 40 га..
Під час зустрічі Олексій Бучинський зазначив, що поліська земля рада вітати гостей, які готові поділитися позитивним досвідом та наголосив, що надіється на тісну співпрацю та взаємопідтримку щодо покращення якості перекваліфікації безробітних.
Після цього виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко передав ключі від 3-х нових навчальних автомобілів ЗАЗ «Ланос» директору обласного центру зайнятості Івану Ткачуку.dsc_0459
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
565 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − вісім =