З початку року на Рівненщині громадянами України усиновлено 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Водночас в області на обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває 36 сімей.

Про це йшлося на нараді в режимі відеоконференцзв’язку з питань забезпечення прав дітей.

 «Рівненщина – багатодітна область. Тут проживає 25 тисяч багатодітних сімей. 170 родин має 10 і більше дітей. Тільки за цей рік в області народилося більше 13 тисяч з половиною дітей.

Захищати права дітей – це першочергове завдання нашої держави. Водночас, на місцевому рівні потрібно зробити усе можливе, аби правильно виховати справжніх громадян демократичного суспільства», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

Особливої уваги потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«В області зареєстровано більше тисяча вісімсот дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 94 відсотки охоплені сімейними формами виховання. Так, 1443 дітей мають офіційних опікунів. А 310 дітей виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу», – розповів начальник у справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук.

Проте в області залишаються невлаштованими ще 119 дітей. Так, 14 дітей перебувають у будинках-інтернатах, 23 – у будинку дитини, 36 – у школах-інтернатах, а 23 – у ПТНЗ/ВНЗ, 8 – у обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, 15 – на тимчасовій формі влаштування.

Тому заступник голови ОДА Олександр Савчук доручив районним керівникам приділити максимум уваги таким дітям, аби вони якнайшвидше знайшли сімейний затишок.

Разом з тим, найбільше дітей, охоплених сімейними формами, у Костопільському, Володимирецькому, Гощанському, Демидівському, Дубровицькому, Корецькому, Рокитнівському районах та Кузнецовську.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині молода жінка врятувала сусідську дитину від пожежі

На Рівненщині водій мікроавтобуса загинув на місці ДТП

На Рівненщині у наслідок ДТП загинув візник та його коні

У Рівному водій маршрутки бив дівчину каменем по голові

У РІВНОМУ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКА ЗА РОЗБІЙ У ЮВЕЛІРНІЙ КРАМНИЦІ

11 грудня у Рівному прем’єра першої української рок-опери «Біла ворона»

Рівненському музичному училищу – 60!

На Рівненщині перевіряють свиноферми

ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ ПРОВОДЯТЬ ДОСУДОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗА ФАКТОМ СМЕРТІ БЕРЕЗНІВЧАНКИ

tomat_green-01

482 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 15 =