З початку 2015 року шляхом проведення земельних торгів продано 42 земельні ділянки та прав оренди на них. Так, 15 земельних ділянок загальною площею майже 4 гектари продано у власність. У результаті торгів загальна їх вартість зросла удвічі та становить більше мільйона гривень.

Також на аукціонах продано права оренди 27 земельних ділянок загальною площею 170 гектарів (загальна річна орендна плата зросла вдесятеро та становить майже 5 мільйонів гривень).

В.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко повідомила, що з початку поточного року Головне управління провело торги з продажу прав оренди 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площею майже 157 гектарів, загальна річна орендна плата яких становить понад мільйон гривень.

Крім того, здійснено підготовку лотів та на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України розміщені оголошення про дату та місце проведення земельних торгів у червні 2015 року з продажу ще 20 земельних ділянок та прав оренди на них.

Довідково: Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі “Земельні торги”.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Шкільні підручники стануть безкоштовними

На Рівненщині затримали громадянина, який намагався перекинути засудженим наркотики

На Рівненщині стартувало Олімпійське літо

Рівненське тролейбусне управління – краще в Україні tomat_green-01

448 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =