Довгоочікуваною подією стало придбання нового шкільного автобуса у Тучинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Наразі у школі навчається 352 учні, а майже третина з них доїжджає до школи із сусідніх населених пунктів району. Відтепер понад 100 учнів із сусідніх сіл Дроздова, Горбова, Микулина, Криничок, Ючина, Тучина та Полівців зможуть добиратися вчасно до школи.
Шкільний автобус, виробництва ТОВ «Чернігівський автозавод», придбано через систему публічних електронних закупівель ProZorro на умовах співфінансування за кошти державного та районного бюджетів.
За словами директора школи Пашковець Ольги, отримання новенького автобуса стало для школи довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічного колективу використання шкільного автобуса не тільки для довезення дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах району та області. Тож такий подарунок забезпечить дітям активне шкільне життя.
Світлина від Гощанська районна державна адміністрація.
Спільно з директором школи Ольгою Пашковець, представниками батьківського комітету голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук оглянув транспорт та відмітив, що шкільний автобус якісно обладнаний і відповідає всім вимогам чинного законодавства щодо перевезення дітей. Також висловив впевненість, що в перспективі для школи буде придбаний ще один автобус, оскільки школа має бути опорною.
Повідомляє Гощанська РДА
442 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 16 =

НОВИНИ