аеропортКоментар радника голови Рівненської ОДА Сергія Мініча щодо графіку вильоту літаків з Рівненського аеропорту на Анталію у зв’язку з подіями в Туреччині:
 «Для керівництва Рівненської обласної державної адміністрації пріоритетним завданням є захист та збереження життя мешканців нашої області.
Тому практично відразу, як стало відомо про спроби збройного перевороту в Стамбулі, керівництво ОДА звернулося до наших партнерів туристичного оператора TPG та авіаперевізника BRAWO AIRWAYS з тим, щоб з’ясувати –  чи нічого не загрожує туристам, які відправляються з аеропорту Рівне в Анталію.
За отриманою інформацією, наразі туристам з Рівного нічого не загрожує.
Спроба військового перевороту була придушена керівництвом Туреччини, а всі причетні до його організації наразі заарештовані.
Щодо безпеки туристів, то повідомляємо, що Анталія знаходиться за 900 км. від Стамбулу. У самій Анталії жодних сутичок не відбувається.
Крім того влада Туреччини посилила заходи безпеки в аеропорту. Тому на сьогодні жодних змін в графіку відправки літаків з Рівненського аеропорту не передбачається. Туристам, що відлітають, нічого не загрожує».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
671 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + сімнадцять =