Подія відбудеться в області вже на наступному тижні та триватиме впродовж 25-27 вересня в Острозькому районі.
Загалом планується участь 30 фахівців зі сфери туризму з усіх регіонів України. Це менеджери туристичних компаній, екскурсоводи, власники агросадиб, спеціалісти профільних управлінь органів місцевого самоврядування, члени громадських організацій, краєзнавці, журналісти.
Триденна програма передбачає знайомство учасників з туристичним потенціалом сіл Острожчини Межиріч та Новомалин, а також й власне райцентру. У Здолбунівському районі гості відвідають Дермань та Гурби.
Окрім того, у рамках форуму учасники презентуватимуть авторські патріотичні екскурсії, пов’язані з їхніми рідними місцями.
Презентація туристичного потенціалу Острозького району на Всеукраїнському рівні – це ініціатива власниці садиби зеленого туризму «Українська хата» у селі Батьківці Людмили Франковської. Ця ідея у неї виникла за два роки активної участі у проекті «Патріотичні екскурсії Україною», який започаткував київський журналіст Сергій Бахін. За цей час Всеукраїнські форуми відбулися у Києві, Дніпрі, Харкові та Чернівцях.
Всеукраїнський форум «Патріотичні екскурсії Рівненщиною» відбувається за підтримки: управління молоді і спорту Острозької міської ради та Острозької райдержадміністрації, управління молоді і спорту Рівненської облдержадміністрації.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
134 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − сім =