27 січня о 15 год. відбудеться презентація персональної виставки художника-аматора з Млинівщини Миколи Фесюка.

Микола Олександрович народився 28 травня 1955 року в селі Пісників Млинівського району Рівненської області в багатодітній сімї. Пішов до школи в1962 р. закінчив – у 1970 р., навчався в Демидівському СПТУ-5.

Малювати почав з дитинства, з олівцями і пензлем не розлучався. Відвідував музеї , художні галереї – це надихало до створення картин . Дуже великий поштовх майбутній митець отримав після того, як познайомився з художником, засновником Художнього фонду Волині Якубеком Карпом Михайловичем. Відвідував його майстерню, спостерігав за роботою. Побачивши роботи свого молодого шанувальника Карл Михайлович порекомендував зайнятися живописом серйозно. З 1978 р. Микола Фесюк працював у Волинському художньо-оформлювальному комбінаті і відтоді не зрадив своїй пристрасті до мистецтва, хоча й не має художньої освіти.

Творчість – завжди таїна, це мова душі людини. Для Миколи Фесюка характерним є здатність відчути неповторність божественної краси, уміти передати, відтворити її в своїх полотнах. Так і народжуються у художника образи природи – тихої, спокійної і дещо замріяної, але безкінечно красивої і вічної. Народжуються вони через велику творчу заповзятість і наполегливість, працелюбність і любов до краси свого рідного краю – чаруючої і неповторної.

Представлені художні роботи в жанрі натюрморт, пейзаж (в різних техніках)портрет. Переважають пейзажі місцевих сільських краєвидів.

Персональні виставки художника експонувалися у с. Острожець, смт. Млинів, він учасник мистецької акції «Мистецтво одного села» м. Рівне.

На відкриття виставки запрошені представники громадських організацій, письменники, журналісти та артисти.

Метою заходу є популяризація творчості митців Рівненщини серед жителів міста і області.

Виставка діятиме до 27 лютого з 9 до 19 год. щоденно, крім п’ятниці.

Повідомляє Рівненська обласна бібліотека

789 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 3 =

НОВИНИ