У 2015 році Центри надання адміністративних послуг на Рівненщині надали понад 120 тисяч послуг.

 

А це більш як в п’ять разів більше аніж попереднього року. Разом з тим, цьогоріч в області запланували надати ще вп’ятеро більше послуг.

Про це йшлося на засіданні колегії Рівненської облдержадміністрації.

 «Від ефективної роботи ЦНАПів залежить те, як громада оцінить роботу влади, – зауважив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков. – Тому усім гілкам влади слід об’єднати зусилля, аби забезпечити якісне надання послуг для мешканців нашого краю».

Як повідомив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігор Тимошенко, кращих результатів можна буде досягти завдяки повній реалізації проектів ЦНАПів в районах та містах.

«Для цього у нас є позитивні приклади – найкраще підготовлені установи – на які можна орієнтуватися, – зазначив Ігор Тимошенко. – Це Рівненський ЦНАП, який дав змогу не тільки збільшити кількість надання послуг, а і підвищив пропускну спроможність. А також центри у Березнівському, Володимирецькому, Костопільському, Здолбунівському, Рівненському, Рокитнівському районах та місті Дубно».

Зокрема, до кінця квітня планується перейти до реєстрації у ЦНАПах юридичних, фізичних осіб та реєстрації нерухомого майна. Міністерство юстиції повністю віддає ці повноваження на місця з відповідними адміністративними зборами.

Крім державних та місцевих коштів, на облаштування ЦНАПів залучатимуть і міжнародні. У Рівному, Дубно та Кузнецовську до кінця року планують реалізувати проекти, завдяки яким будуть якісно надаватися адміністративні послуги.

«Ще один з прикладів використання міжнародної допомоги – в селі Милячі Дубровицького району. Там об’єднана сільська громада залучає грант для облаштування свого ЦНАПу, що відбувається на Рівненщині вперше», – додав директор департаменту економічного розвитку і торгівлі.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині засудженому передали наркотики у цибулі

У Рівному після багаторічноі перерви виступатиме легендарний гурт “Соколи”

Як економлять колонії Рівненщини

На Рівненщині бібліотека українського воїна поповнилася книгами

У Рівному виступатиме Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди

Рівненський заповідник оголосив фотоконкурс “Фотополювання за зимовими птахами”

У Рівному студент-іноземець отримав хімічні опіки

Рівненські борці представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ У СТАРАТЕЛІВ БУРШТИН І МОТОПОМПУ

На Рівненщині у водоймі знайшли тіло чоловіка

tomat_green-01

Теґи:
438 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять + 11 =