Минулого тижня Олексій Муляренко перебував у відрядженні в Азербайджанській Республіці, де взяв участь у низці офіційних заходів та зустрічей.
 «Рівненська область за останні роки підписала низку міжнародних угод та меморандумів про співпрацю з різними регіонами країн Європи та Азії. Ми вирішили наповнити ці декларації змістом. Адже сьогодні наша країна в цілому і область зокрема потребує міжнародної підтримки та закордонних інвестицій», – зазначив Олексій Муляренко.
 На сьогодні область підписала близько десяти угод про співпрацю між різними регіонами країн, як пострадянського простору, так і Європи. Серед них –  Білорусь, Азербайджан, Польща та Хорватія.
 «Угода між Габалинським районом та Рівненщиною була підписана на початку 2013 року, однак жодних дій щодо її реалізації не було. Тому я вирішив відвідати Азербайджан для того, аби відновити дію угоди та напрацювати конкретні кроки щодо співпраці. Переконаний, що вона буде плідною, адже нещодавній візит Президента України до республіки продемонстрував готовність лідерів наших країн до тісної співпраці», – пояснив Олексій Муляренко.
 У рамках візиту голова ОДА взяв участь в офіційному прийомі в Посольстві України в Азербайджані з нагоди 25-річниці незалежності України. 
 Під час прийому Олексій Муляренко разом з міністром молоді та спорту Азербайджану Азадом Рагімовим обговорили можливі перспективи співпраці. Результатом цих перемовин стане візит офіційної делегації Азербайджану на Рівненщину, який відбудеться наприкінці 2016 року.
 Також, серед заходів щодо відновлення міжнародних контактів Рівненщини заплановані зустрічі керівництва ОДА з послами Литви та Хорватії, які відбудуться уже в жовтні-листопаді 2016 року.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
349 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 5 =