Про плани на цей весняний місяць розповів директор Рівненської Ліги сміху Юрій Ліпський та представники молодіжної організації «КВН Рівненщини» .
Так, у березні молодіжна громадська організація «КВН Рівненщини» відзначатиме своє 15-річчя.
Як зазначив директор Рівненської Ліги сміху Юрій Ліпський, МГО «КВН Рівненщини» була створена у березні 2002 року. З нагоди 15-річчя відбудеться захід «Гумор об’єднує молодь країни».
На день народження організації, а саме 25 березня, до Рівного з’їдуться колективи-випускники МГО «КВН Рівненщини» різних років: «Бомба» смт Млинів, «Аварія», «Фававу», «Лопата» та інші.
У гості завітають відомі телевізійні колективи «Ліги сміху» – «Заїнька» (Запоріжжя), «Лукас» (Кременчук), «Отдихаєм вмєстє» (Хмельницький).
Концерт пройде у Рівненському міському Будинку культури в парку  ім. Т.Шевченка. Початок – о 18.30.
 Цього ж місяця стартує новий сезон Рівненської Ліги сміху
Вже до 15 березня колективи мають подати заявку на участь у Лізі та виступ команди, записаний на відео. Після цього редактори Ліги відберуть для участі у відбірковому фестивалі 15-17 колективів.
«Заявки на участь вже подали 18 команд з різних міст України. Під час фестивалю шість тренерів будуть обирати по два колективи для участі у сезоні. До речі, досить суттєво змінюється склад тренерів у цьому сезоні», – розповів Юрій Ліпський.
Відбірковий фестиваль пройде 31 березня в традиційному місці гумору – міському Палаці культури «Текстильник».
За підсумками фестивалю буде відібрано 12 колективів, які візьмуть участь у сезоні Рівненської Ліги сміху 2017 року: у травні відбудуться ігри 1/8 фіналу, у вересні – 1/4 фіналу, наприкінці жовтня – півфінал та у грудні – фінальна гра.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
614 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =

НОВИНИ