У Дубно уклали перший «Шлюб за добу». Урочиста церемонія одруження відбулася у мисливській залі палацу Любомирських у Дубенському замку у четвер, 25 січня. Першими нареченими, які скористалися послугою швидкого одруження, стали мешканці Дубенського району Микола Гордійчук та Наталія Галичанська. Пара разом уже півтора роки. Коли дізналися, що можуть одружитися у середньовічному замку та ще й у скорочені строки, вирішили неодмінно скористатися такою нагодою.

Ми вчора подали заяву, а сьогодні вже одружились. Нам сподобалось. Церемонія гарна, цікава і незвична, не така як у РАЦСі. В дечому навіть була для нас приємним сюрпризом, – поділилися враженнями наречені.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Іванни Смачило, пілотний проект «Шлюб за добу» на Рівненщині стартував у січні 2017 року. До цього часу послуга державної реєстрації шлюбу у скорочені строки діяла тільки у Рівному. За цей період тут зареєстрували шлюб за 24 години 300 пар.

Впевнена, що швидке одруження стане популярним й у Дубенському замку. Адже церемонія нагадує середньовічну казку, в якій одружуються король з королевою. Тут у напівтемній атмосфері мисливської зали, серед запалених навкруги свічок панує кохання і романтика. Для молодят це буде нестандартна, цікава і, однозначно, пам’ятна церемонія одруження, – розповідає Іванна Смачило.
Вже найближчим часом одружитися всього за 24 години стане можливим й у місті Сарни.

Повідомляє управління юстиції у Рівненській області

657 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × один =