У Дубенському районі на Рівненщині вже неодноразово говорили про децентралізацію та створення ОТГ. Це один з найбільш нестабільних районів щодо своїх прагнень в питанні обєднання громад. Нині консультанти з питань децентралізації проекту Пульс АМУ завітали в місто Дубно, аби нарешті з’ясувати – як виглядатиме Дубенська міська громада, хто увійде до її складу, і, власне, коли це відбудеться.
Водночас, в рамках проведення «Децентралізаційного марафону» фахівці розповіли присутнім про нові законодавчі акти та субвенції, нагадали про повноваження та видатки. «Ми готові до об’єднання, пропонуємо усім навколишнім селам такий союз, але люди вагаються, і хочуть самостійності, тому на наші пропозиції реагують відмовою. Нині ми зупинились на форматі приєднання до Дубна двох сільських рад – Малосадівської та Іваннівської», – повідомив в результаті обговорень міський голова Дубна Василь Антонюк.
Фахівці переконані, Дубенська міська громада є спроможною, має чималі перспективи розвитку, тож її створення очікують вже у наступному 2017 році.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
496 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × пять =