Памятник_Тарасові_Шевченку_на_території_МАУП_Київ-225x300Впродовж 2005-2006 років за ініціативи Валерія Р. Бейлаха було проведено збір благодійних коштів на встановлення пам’ятника Тарасу Г. Шевченку та воїнам УПА в Гощі. До збору коштів долучилися жителі та деякі організації Гощанського району. Відтак, було зібрано 4204 грн на пам’ятник Т. Шевченку та 2225 грн на пам’ятник воїнам УПА (разом – 6429 грн).
Повідомляємо про те, що ці кошти не були використані, адже сума зібраних фінансів була недостатньою для встановлення пам’ятників. Наразі кошти знаходяться на рахунку Гощанської селищної ради. Важливо зазначити, що вартість робіт та будівельних матеріалів колосально змінилися. І вищезазначених сум для встановлення пам’ятників сьогодні не вистачає ще більше.
Для вирішення цієї ситуації та з метою врахування думки громади з приводу того, на що спрямувати ці кошти, закликаємо до публічного обговорення громаду Гощі та жителів Гощанського району. Пропозиції та ідеї щодо використання коштів публікуйте, будь ласка, в коментарях на нашому сайті (внизу під цією статтею), в коментарях в соціальних мережах (Facebook та Вконтакте), або надсилайте на електронну адресу: hoshcha.rada@gmail.com. Довідка за тел. 2-14-25.
Про це повідомляє Гощанська селищна рада
311 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + шість =

НОВИНИ