14 жовтня з нагоди Дня Українського козацтва та 72-ї річниці утворення Української повстанської армії у селищі Гоща відбувся День Української Зброї.

11

У святкових заходах взяли участь голова райдержадміністрації Ярослав Калька, голова районної ради Олександр Ткачук, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району, обласної організації «Пласт» та школи бойового гопаку «Патріот»,  ЗМІ, громадськості.

Під час святкування, зокрема, проведено фестиваль «Козацькі забави» для дітей старшого шкільного віку, фестиваль козацької та повстанської пісні «Повстанські ночі», під час якого відбувся показ майстер-класів бойового гопаку, володіння зброєю, спортивного туризму та рятувальної справи. Діяли виставки фотографій військовослужбовців Гощанщини з районів бойових дій на сході України, ковальського мистецтва, художніх робіт вихованців арт-студії «Позитив», народних промислів. Усі бажаючі мали змогу відчути атмосферу справжньої криївки та хати-читальні у козацьких куренях.

1314

Вулицями селища можна було прокататися на справжній козацькій бричці. У районному об’єднанні культури та дозвілля демонструвались документальні фільми про події у зоні проведення антитерористичної операції «На передовій» та «Війна за свій рахунок».

12

Протягом свята проводився збір коштів для забезпечення військовослужбовців з Гощанщини у зоні АТО. Зібрано 958 грн., за які буде придбано 4 комплекти термобілизни.

1516

Завершилось свято біля з вечірньої ватри. Представники учнівської молоді району та обласної організації «Пласт» виконували повстанські та стрілецькі пісні, відповідали на питання вікторини на тему історії національно-визвольного руху ХХ століття та смакували смачний куліш.

1718

Про це повідомляє прес-служба Гощанської РДА

1 300 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 11 =