земля27 січня об 11:00 в приміщенні Гощанської райдержадміністрації відбудеться жеребкування між учасниками АТО щодо виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Гоща.
Як розповів “Новинам по-рівненськи” голова Гощанської селищної ради Микола Панчук, у такий спосіб вдасться уникнути можливих непорозумінь, адже є більш чи менш вигідне розташування  земельних ділянок, а також вони відрізняються за розміром. Жеребкування проходитиме чесно і відкрито.
До селищної ради в загальному звернулося 149 учасників АТО, з них 145 про виділення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в смт Гоща та 4 учасників АТО про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
До слова, селищною радою було виділено 33 земельних ділянки в масиві «Західний» смт Гоща учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, а 3-м учасникам АТО рішенням сесії селищної ради було надано дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
Також на сесії Гощанської селищної ради  23.12.2016 року було затверджено містобудівну документацію по детальному плану території обмеженої вулицями С.Наливайка та Оселя в смт Гоща для виділення земельних ділянок учасникам АТО під забудову індивідуальних житлових будинків.
664 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − сім =