Минулого тижня до прес-служби Рівнеради звернулися свідомі рівняни, які повідомили, що майже у всіх залах гральних автоматів міста налагоджено роботу так званих „наливайок”. Зокрема, усім любителям азартних ігор пропонують поєднати проведення свого дозвілля біля „однорукого бандита” за чаркою оковитої чи коньяку.

– Я живу в будинку по вулиці Степана Бандери, 60-А. Функціонування грального бізнесу під виглядом державних лотерей вважаю незаконним, але найбільше мене обурює свідоме споювання нашої молоді власниками цих закладів. На моїх очах молоденькі дівчата років 20-ти наливали усім бажаючим алкогольні напої , – розповідає Андрій Гринчук, мешканець будинку, де розташувався гральний заклад «Лото тайм» в приміщенні колишнього гастроному «Дружба».

17584

За його словами, коли він зайшов у зал гральних автоматів і запитав, на яких підставах тут функціонує бар і неповнолітнім продають алкоголь і стоїть замаскований газовий балон для насичення пива, йому в брутальній формі з погрозами вказали на двері.

– Наступного дня я пішов туди з фотоапаратом і усе зафіксував. Там на прилавку дійсно стояли пляшки з коньяком та горілкою. Охоронець намагався змусити мене витерти знімки з пам’яті фотоапарату, проте я цього не зробив. Дівчата поховались у підсобних приміщеннях. А адміністратор почала вигадувати версії, що у такий спосіб вони прикрасили вітрину гарними пляшками від спиртних напоїв. На запитання, чи є у них дозвіл торгувати алкоголем, мені відповіли, що там чай і вода , – додав пан Гринчук.

175861758817589

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

615 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 7 =