Півтора місяці тому в селі Горбаків Гощанскьго району розпочалося будівництво амбулаторії.
За цей час заклали фундамент, звели металеві каркаси та змурували стіни майбутнього закладу. Тож тепер працюють над облаштуванням покрівлі.
Як працюють будівельники, побачили голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко разом із представником Президента України у ВРУ, народним депутатом України Іриною Луценко, яка побувала на Рівненщині із робочим візитом.
«Доступ до якісної медицини для всіх мешканців Рівненщини – завдання номер один в галузі охорони здоров’я. Саме тому в цьому році в області активно розпочато важливий президентський проект – будівництво 34 сучасних амбулаторій «з нуля». І сьогодні Рівненщина – у п’ятірці лідерів за темпами зведення. Одна з таких амбулаторій – у Горбакові. Загальна вартість проекту становить більше 7 мільйонів гривень», – розповідає Олексій Муляренко.
До складу амбулаторії у Горбакові входять ФАПи у Дорогобужі, Мнишині, Томахові, Ілліні та пункт здоров’я села Подоляни. Зараз старий медзаклад обслуговує 4 тисячі сільського населення. У медзакладі працює медсестра, два лікарі, чотири фельдшери та стільки ж санітарок.
«Усім людям, незалежно від місця проживання, необхідні якісні медичні послуги. Так само необхідні комфортні умови для роботи і медикам. А завдяки потужній підтримці держави та Президента у сільській місцевості з’являються сучасні медичні амбулаторії», – відзначила Ірина Луценко.
У новому закладі буде нове обладнання, Інтернет, засоби телемедицини та новий медичний автомобіль. Окрім кабінетів лікарів, тут діятиме процедурна, фізкабінет, кімната для зберігання медикаментів, інструментів, перев’язувальних матеріалів та вакцини. Новобудова передбачає зведення житла для лікаря.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
652 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 3 =