У Хрінники влітку з’їжджаються відпочивальники звідусіль. Хтось відпочити, інші – оздоровитись, а дехто… покращити свої статки… за рахунок перших і других. Переслідуючи таку ж мету, навідався у село і 31-річний Денис з Рівного.

 Він зупинився у будиночку, куди на сезон заселяються відпочивати дітлахи із різних районів області. Про його «промисел» правоохоронці дізнались, коли з’ясовували обставини крадіжок у трьох хлопчаків, що мешкали із ним по сусідству. Діти так поспішали до води, що залишали мобільні телефони у відчиненій кімнаті, а, повернувшись, не знайшли їх .

Намагаючись уникнути зустрічі зі слідчо-оперативною групою, досвідчений злодій поспіхом покинув оплачені «апартаменти», не добувши там кількох днів. Правоохоронці оперативно його розшукали.

– У кримінальних провадженнях, що відкриті за частиною 2 статті 185 Кримінального Кодексу, тобто за фактами крадіжок, вчинених повторно, чоловіку вже оголошено про підозру у скоєнні цих злочинів, – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Млинівського райвідділу міліції Сергій Волков. – Після проведення запланованих слідчих дій телефони буде повернуто власникам. Зловмиснику за скоєне загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Правоохоронці також встановили, що у липні слідчі Рівненського міськвідділу міліції оголосили Денису про підозру у вчиненні ще трьох крадіжок господарських інструментів та мобільних телефонів у мешканців Рівного.

Про це повідомляє Млинівський РВ (із обслуговування Демидівського та Млинівського районів) УМВС України у Рівненській області 

684 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 6 =