Учора у Катеринівській виправній колонії №46 відбулося урочисте відкриття нового приміщення відділення соціально-психологічної роботи.

1

Дана будівля була законсервована та потребувала капітального ремонту, а для того аби задумане утілити в життя пенітенціарії та засуджені кілька років підряд працювали.

3

Участь в урочистій події взяли начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області Олександр Адамець, заступники начальника управління, голова спостережної комісії при Сарненській райдержадміністрації Назарець І.П., секретар спостережної комісії Набухотний Р.Г., начальники пенітенціарних установ області, заступники начальників установ з соціально-виховної та психологічної роботи.

Справа розпочалася з благословіння настоятелем Свято-Катеринівського храму ієреєм Сергієм.

Відкривали відділення традиційним перерізанням червоної стрічки. Просторі світлі житлові та побутові приміщення відділення оздоблені сучасними будівельними матеріалами та забезпечені усіма необхідними меблями та інвентарем для повноцінного проживання засуджених. Великі вікна з теплозберігаючих склопакетів забезпечують належне природне освітлення й доступ повітря. Позитивних емоцій додають світлі та м’які тони в кольоровому оформленні стін спального приміщення. Належно обладнана кімната виховної роботи. У кімнаті для прийому їжі встановлено сучасні меблі та кухонне обладнання. В кімнаті для умивання забезпечено подачу гарячої води. Передбачено необхідні приміщення для сушіння одягу, зберігання особистих речей, забезпечення побутових потреб.

4

У коридорі та житлових приміщеннях відділення на стендах розміщена різноманітна інформація про права засуджених, зокрема, контактні дані низки правозахисних організацій, державних органів, відомості щодо процедури умовно-дострокового звільнення та помилування, основні положення процедури звернення до Європейського суду з прав людини. Змістовним також є історико-пізнавчальний розділ наочної інформації.

6

«Сьогоднішня подія – результат спільної наполегливої праці персоналу установи та управління. Позитивні зміни щодо покращення умов тримання засуджених у даній установі – не випадковість, і не данина модним тенденціям, а результат щоденної кропіткої роботи, яка ґрунтується на свідомому внутрішньому переконанні», – прокоментував начальник управління Олександр Адамець.

Введення в дію нового відділення відділення СПС – черговий крок по наближенню умов тримання та пенітенціарної системи вцілому до вимог Європейських стандартів.

12 11 9 14 15 16 17 18

За повідомленням управління ДПтСУ в Рівненській області

952 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − пятнадцять =