Днями в Дубенській виховній колонії відбулась щорічна «Батьківська конференція».  Батькам, які прибули до вихованців, адміністрацією колонії було проведено екскурсію по установі, продемонстровано комунально-побутові умови, умови навчання та праці їхніх дітей. В ході екскурсії батьки спілкувалися з вихователями та вчителями установи.

3 (1) 4 (1)

56

Після цього в клубі установи було проведено зустріч батьків з керівництвом установи та надано відповіді на поставлені батьками запитання.

8

«Значний виховний та моральний вплив мають батьки на своїх дітей. Зі своєї сторони, ми намагаємося максимально залучати їх до виховного процесу в стінах установи», – коментує начальник Дубенської ВК Валентин Марач.

На завершення, вихованцями установи було продемонстровано концертну програму для батьків. До цього свята вихованці готувалися наполегливо і серйозно. Кожен з виступаючих намагався вложити частину своєї душі в сказані слова і вірші про матір.  Кожна пісня проспівана на святі – це сплеск емоцій та невичерпної любові до батьків. Рідні засуджених не приховували своїх сліз.

1210 (1)1111

 

Повідомляє Роман Пелех, заступник начальника відділу СВПР Дубенської виховної колонії

599 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 8 =