17 січня о 13:20 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Костопіль по вул. А.Грушевського. На місце події негайно було направлено чергове відділення рятувальників 19-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Костопіль. По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили ,що горять дерев’яні вхідні двері до квартири житлового будинку розміром 2х1.5 м. На гасіння пожежі одразу було подано вогнегасячі засоби. Вже о 13:27 пожежу було локалізовано ,а о 13:29 ліквідовано. В наслідок пожежі пошкоджено вхідні двері до квартири на площі 0,3 м2.
Цього ж дня о 17:10 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Костопіль по вул. Шевченка. На місце події негайно було направлено чергове відділення рятувальників 19-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Костопіль. По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили ,що горить покрівля окремої господарської будівлі розміром 6х3м. На гасіння пожежі одразу було подано вогнегасячі засоби. Вже о 17:28 пожежу було локалізовано ,а о 18:15 ліквідовано. В наслідок пожежі знищено покрівлю господарської будівлі.
Цього ж дня о 23:20 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Костопіль по вул. Шевченка. На місце події негайно було направлено чергове відділення рятувальників 19-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Костопіль. По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили ,що горить прибудова житлового будинку розміром 8х8м. На гасіння пожежі одразу було подано вогнегасячі засоби. Вже о 23:26 пожежу було локалізовано о 00:00 ліквідовано. В наслідок пожежі пошкоджено дерев’яну стінку прибудови житлового будинку розміром 6х2 м.,речі домашнього вжитку.
Імовірною причиною пожеж є підпал. Костопільськими Рятувальниками було виявлено палія та передано співробітникам поліції. Усі обставини з’ясовуються.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області
Теґи:
250 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 3 =