Майже вдвічі меншою за розмірами стала квасилівська лісопосадка, що знаходиться по вулиці Вишневій поблизу спортивного майданчика «Піщанка». Рішення вирізати високі та розлогі клени, дуби та дикі яблуні, що багато десятків років тішили очі квасилівчан прийняла комісія по видаленню зелених насаджень, створена виконкомом селищної ради.

У селищі вирізали пів-посадки дерев

Підставою для створення подібної комісії послужила заява громадянина Сергія Малатая та нібито усні звернення жителів Квасилова з проханням зрізати сухостійні дерева. Тож відповідальність за суттєве зменшення площі однієї з небагатьох зелених зон Квасилова лежить не лише на селищному голові Степанові Горбатюку, але й на членах даної комісії: заступнику селищного голови Анатолію Котовському, спеціалісту-землевпоряднику селищної ради Наталії Цимбалюк, депутатах Миколі Кобі та Віті Кисільовій, а також вже згаданому Сергієві Малатаю, а також одному з представників територіального органу Держекоінспекції, які й приймали рішення про вирізку дерев у лісопосадці.

Натомість член виконавчого комітету Квасилівської селищної ради Павло Дутко назвав рішення ліквідувати зелені насадження необдуманим і таким, яке завдало значної шкоди громаді:

– Я виявився єдиним з усіх членів виконкому селищної ради, хто відмовився голосувати за затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Місяць тому, коли створювали комісію, що за це відповідатиме, нам казали, що в лісопосадці поблизу майданчика «Піщанка» по вулиці Вишневій зріжуть тільки кілька сухих дерев. Натомість вирізали пів-посадки гарних та високих кленів, каштанів та диких яблунь. Пам’ятаю, як в дитинстві гуляв цією посадкою зі своїми батьками і як приводив ще минулого року сюди свого сина. Взагалі, тут любили відпочивати багато мешканців селища. Тепер же рядами стоять тільки пеньки. Сумно. Рекреаційних зон у нас в Квасилові і так дуже мало, а нинішня влада замість того, щоб створювати нові, нищить ті, що залишилися.

 Повідомляє прес-служба громадської організації «Новий Квасилів»

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

На Рівненщині через необережне поводження з вогнем загинув чоловік

ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛОГО ЖИТЕЛЯ МЛИНІВЩИНИ

На Рівненщині буде оперативний штаб Нацполіції та Генпрокуратури

На Рівненщині майор СБУ отримав 20 тис грн хабара

НА РІВНЕНЩИНІ МАЙБУТНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ

Рівненська одинадцятикласниця перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з англійської

У Рівному відкрилася виставка «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

603 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 13 =