парфуми1

Зони для барбекю із поряд облаштованими дитячими майданчиками, відпочинок на острові посеред лісу або ж у мисливсько-спортивному комплексі.
Такі місця для відпочинку пропонують лісівники Рівненщини.
«У лісових масивах Рівненщини наразі створено 35 рекреаційних зон. Вони користуються великою популярністю серед людей. Адже значно приємніше відпочивати у спеціально облаштованих місцях. Вони охайні, чисті, прибрані, є місця для сміття. Водночас це безпечно і для лісу. Бо завдяки правильному та культурно організованому відпочинку вдається запобігти пожежам та засміченню лісу», – розповів керівник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович.
Так, у Рішуцькому лісництві Клеванського господарства місцеві жителі разом з лісівниками облаштували зону відпочинку. Тож поряд із 170-літніми велетнями-дубами та зоною барбекю створений дитячий майданчик. Відтак, поки дорослі смажитимуть шашлики, діти мають змогу покататися на гойдалках та позайматися на турніках.
Хто хоче відчути себе справжніми Робінзонами Крузо, то вам необхідно потрапити на відпочинок на Острів у Рішуцькому лісгоспі. До цієї романтичної місцини можна дістатися лише на човні, бо територія омивається водоймою. На території в один гектар розміщені альтанки, будівля для ночівлі, зона для реалізації гастрономічних фантазій відвідувачів.
А ще з Острова відкривається прекрасний лісо-водний краєвид.
Тим, хто втомився від міської метушні, проте полюбляє активний відпочинок у лісі, варто завітати до мисливсько-спортивного комплексу «Сокіл». Рекреація знаходиться у сосновому лісі в екологічно чистій зоні у селі  Суськна Костопільщині. Загалом комплекс користується популярністю і серед іноземців. Сюди на відпочинок приїздять туристи з Німеччини, Швеції, Ізраїлю та інших країн.
На території угіддя знаходиться барбекю-парк із альтанками для відпочинку. На вихідні та свята тут можна спланувати родинні та товариські пікніки. І не тільки під ароматний шашличний запах. Адже на території пікнікової зони розміщений  деревяний танцпол, де проводяться різні фести та концерти.
Для тих, хто любить спорт, також не завадить потрапити до «Сокола». Вам запропонують зайнятися компакт-спортингом, практичною стрільбою, пейнтболом та кінним спортом.
Окрім того, відвідувачі комплексу можуть зайнятися рибальством та полюванням.
На території «Сокола» знаходиться вольєрне господарство, у якому відтворюють популяцію копитних. Зараз функціонує 5 вольєрів, в найближчих планах – будівництво ще одного. Сюди було завезене поголів’я з України, Чехії та Венгрії. Зараз у вольєрах проживає близько 120 муфлонів, 150 оленів благородних, 20 ланей європейських та 30 кабанів.
А восени вперше за три роки частина з них буде випущена на волю. Таким чином буде збільшений природний приріст звірів, а також на ці тварини можна буде полювати.
«Сокіл» – це сучасна модель відпочинку для людей, що максимально наближена до європейського. Адже тут можна отримати релакс-послуги у цілому комплексі – і пасивні, і активні. Водночас це гарний приклад залучення бізнес-кіл до рекреації. Адже господарюючи на якійсь певній території, вони доглядають за належним станом цієї лісової території», – зазначив головний лісівник області.
Бережімо та шануймо наш ліс! Відпочиваймо культурно!
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
1 047 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × чотири =