25a9b197f37c6bda8d66d5ad8cf0b12415 листопада в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація нової книги відомого письменника Максима Кідрука «Зазирни у мої сни».
Новий трилер «Зазирни у мої сни» − це поєднання моторошної містики та динамічного техно. В основі сюжету історія 5-річного хлопчика з Рівного Тео, у якого під час операції на 36 секунд зупинилося серце. І хоча лікарям вдалося витягнути Тео зі стану клінічної смерті, з ним відбувається щось надприродне і якась таємнича сутність почала тероризувати малого у снах. Зрештою батько змушений вивезти сина до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дозволяють зазирнути у його сни. Чим закінчиться боротьба батька за свого сина? Хто переможе: Тео чи містичний «хтось» у його голові? Про це та багато іншого дізнатися студенти медичного коледжу та учні НВК №12, відвідавши презентацію.
Письменник розповів присутнім, що книга наполовину технотрилер, наполовину соціальна драма, історія про постмайданну Україну, про наш час. 
Також Максим Кідрук анонсував вихід нової книги «Не озирайся і мовчи».
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
664 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − два =