Шостого січня поліцейські Головного управління Національної поліції в Рівненській області навідалися до підшефного центру соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Олександрія.pm930image001Майже чотири десятки сиріт і позбавлених батьківського піклування створили свято вже знайомим правоохоронцям, а ті — не забарилися із подарунками. Як наголосив заступник начальника ГУ НП в Рівненській області Ігор Федорчук, це вже стало доброю традицією, коли поліцейські відвідують маленьких мешканців центру в Олександрії.
Спільно з вихованцями поліцейські розділяють не лише радість, а й їхні проблеми, зауважує директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей Сергій Якобчук.pm438image004Але сьогодні люди в формі навідалися, щоб привітати малечу з Різдвом Христовим. Це велике релігійне свято більшість вихованців зустрічатиме тут. Але вихователі подбали, щоб у цих дітей все було, які і в інших українських родинах: кутя, ялинка, колядки, а на ранок — святковий стіл. Директор закладу зазначає, що дітей виховують у дусі патріотизму. Вихователі центру ревно бережуть українські традиції і роблять усе для того, щоб передати їх вихованцям.
«Хочу побажати, щоб всі наші дітки знайшли сім’ї, де їм буде комфортно, аби були здорові і раділи життю, як і всі інші, – каже Сергій Якобчук і вдячний поліцейським, що стали частиною їхньої великої родини. — Хочу подякувати правоохоронцям за увагу до наших вихованців, центру та його потреб. Хочеться побажати їм в новому році добра, злагоди в їхніх родинах».pm250image002Рівненські поліцейські пообіцяли і надалі тісно співпрацювати з дитячим закладом і вже запросили його вихованців відвідати Головне управління Національної поліції в Рівненській області та поспілкуватися з начальником поліції Рівненщини.
 Повідомляє відділ комунікації поліції в Рівненській області
432 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − девять =