Сьогодні, 14 лютого, відбулися практичні навчання в особового складу Варашського відділу поліції та підпорядкованих йому Володимирецького та Зарічненського відділень. Цього разу свій фаховий рівень удосконалювали ще й військовослужбовці Національної гвардії України.
Після повідомлення о 07:50 на спецлінію «102» про вчинений збройний напад на продовольчий магазин у Вараші на виявлення зловмисників орієнтували особовий склад трьох відділів. За наявною інформацією двоє невідомих у масках відкрито заволоділи коштами, нанесли тілесні ушкодження працівникам торгівельного закладу та зникли на легковику в невідомому напрямку.
Координаційний штаб прийняв рішення про залучення до проведення спецоперації бронетехніки, Національної гвардії та «КОРДу» для проведення силового захоплення. Під час штурму один злочинець загинув, іншого – затримали.
«До проведення спецоперацій можуть задіюватися будь-які інші структури, зокрема і силові, і військові, — зауважив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. — Цього разу залучили до навчань нацгвардійців та знову ж таки бронетехніку, під прикриттям якої діяти правоохоронцям завжди безпечніше. Всі учасники практичного відпрацювання під час знешкодження злочинців із завданням справилися».
Однак, хто найефективніше спрацював у знешкодженні злочинців та звільненні заручників, стане відомо за результатами аналізу усіх проведених навчань.
Відділ комунікації поліції Рівненської області 
450 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + шістнадцять =

НОВИНИ