18198595_1147736881997982_4368239040555268530_nРівненський слідчий ізолятор на один день відчинив свої двері для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Виховний захід було організовано за співпраці з Рівненським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Після проведення інструктажу про заходи безпеки під час перебування на режимній території молоді люди відвідали чергову частину, слідчі кабінети. Також відвідувачі побачили умови утримання ув’язнених та засуджених, камери у яких перебувають неповнолітні ув’язнені, клас загальноосвітнього навчання, кімнату психо-емоційного розвантаження, бібліотеку, медичну частину, банно-пральний комплекс, умови проживання засуджених господарської обслуги установи.
Не зважаючи на задовільні умови утримання, охайні, чисті коридори та кабінети жоден із юних учасників заходу не виявив бажання повертатися в заґратовану установу в якості в’язня.
Подібні заходи, переконані організатори, покликані не лише задовольнити цікавість підлітків, які потрапляють у так звані групи ризиків але й застерегти їх від необдуманих вчинків, що можуть призвести до позбавлення волі у подібних закладах.
Повідомляє західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації
Теґи:     
553 переглядів

Один комментар на “У Рівненське СІЗО привезли дітей-сиріт

  • 02-Тра-2017 at 11:04

    Ви Туди Депутатів Водіть А не детей Идиоти Кончені! В Музей краще зводили б!

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 2 =