IMG_9763Відправитися у невеличку книжкову пригоду – крутнути колесо фортуни і за номером, який випав, отримати книгу, на яку вказала сама доля, запрошує своїх користувачів Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.
Акція «Книга-сюрприз» стартує 12 січня 2017 року. На абонементі бібліотеки є спеціальний стелаж з книгами, чиї назви і автори приховані під обгортковим папером. При цьому обкладинки позначені спеціальними підказками і номерами від 1 до 20.
При бажанні гравець може не тільки прочитати вибрану навмання книгу, а й поділитися потім своїми враженнями: написати рецензію, зробити ілюстрацію, фотографію в образі персонажа, за що отримає шанс виграти подарунок*.
Для участі в акції відбиралися найрізноманітніші книги: класичні та сучасні, захоплюючі і ті, над якими варто поміркувати. Тут видання, які користуються популярністю у читачів, і які, на думку бібліотекарів, не заслужено обділені увагою.
Акція буде діяти до кінця місяця або до закінчення книг-учасниць. Отож не гайте час та поспішайте до нас – ловити удачу за хвіст!!!
*Призи отримають власники найоригінальніших робіт, останній день прийому яких – 1 лютого. Підведення підсумків відбудеться 6 лютого 2017 року.
577 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 7 =