Одразу декілька цікавих зустрічей відбулося цими днями в Рівненській обласній бібліотеці для дітей. Читачі книгозбірні знайомилися з творчістю письменника Романа Демчука, а також поспілкувалися з фотохудожником Олександром Харватом і завідувачкою рівненського літературного музею Уласа Самчука Інною Нагорною.
Учасники клубу цікавих зустрічей «Дотик» одними із перших почули історії з нової книги рівненського письменника, члена Національної спілки письменників України Романа Демчука «Ходить казочка Поліссям». Діти привітали автора, зачитали вірші з його попередніх збірок та заспівали пісню на його слова.
А завідувачка рівненського літературного музею Уласа Самчука Інна Нагорна розповіла про види музеїв та основні напрямки їх діяльності, як створюються тимчасові і постійні експозиції, як ведеться пошукова робота і видавнича справа. Особливий інтерес у присутніх викликала розповідь про перебування Уласа Самчука у Рівному в 1941-43 роках, коли він працював у газеті «Волинь» і проживав по вулиці Тополевій у помешканні Дмитра Мучинського. Саме звідти цінні речі, зараз знаходяться у музеї: старовинне фортепіано, меблі, посуд, рушники, ікони, документи, книги, чорнильниця. Інна Нагорна детальніше розповіла про перебування письменника у Празі та його співпрацю з Олегом Ольжичем, Оленою та Михайлом Телігами, також ознайомила з книгами серії «Бібліотечка літературного музею Уласа Самчука в Рівному».
Крім того, в рамках програми «Відомі рівняни читають дітям» у відділі обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного відбулася зустріч з відомим рівненським фотохудожником та краєзнавцем Олександром Харватом. Школярі з цікавістю слухали про улюблені дитячі книжки митця, читацькі пріоритети покоління дітей 60-70-х років минулого століття. Разом з тим, довідалися про секрети фотомистецтва, переглянули фотоальбоми різних років «Фотовернісаж на Покрову»
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
491 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − шість =