Заклад функціонуватиме на базі відділення інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні.
У центрі тривають роботи із встановлення сучасного агіографічного обладнання та облаштування агіографічної операційної.
Наразі здійснюється монтаж і встановлення дизель-генераторної установки для безперебійного електропостачання операційної.
Його було закуплено в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі людям» на Рівненщині.
«У рамках проекту визначено закупівлю ангіографічного комплексу, спеціалізованого кардіо-вускулярного сканера, апаратів штучної вентиляції легень, дефібриляторів/моніторів, електрокардіографів, зовнішніх кардіостимуляторів та іншого. Загалом на цю закупівлю спрямовано 1 мільйон 120 тисяч доларів США. Більшість обладнання уже доставлено в обласну лікарню та відбувається його монтаж. До нового року очікуємо завершення усіх поставок», – зазначив  керівник групи консультаційної підтримки проекту на Рівненщині Сергій Рибачок.
За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, встановлення ангіографа дозволить більш якісно проводити операції на серці, адже зараз в області діє лише один, фізично застарілий ангіограф у Рівненській міській лікарні. Нове обладнання є єдиним інструментом, що дозволяє проводити операції на судинах і, в першу чергу, при інфарктах.
За повідомленням Групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області
575 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 14 =