Створення  «Рівненського інституту охорони здоров’я» голова обласної ради Володимир Ковальчук обговорив з заслуженим лікарем України, доктором медичних наук, професором, директором Рівненського державного базового медичного коледжу Ростиславом Сабадишиним.

За словами Володимира Ковальчука, згідно з «Концепцією розвитку освіти України на 2015-2025 роки» передбачено приведення структури освіти у відповідність до потреб сучасної економіки та інтеграції України в європейський економічний та культурний простір. Зокрема, у документі йдеться, що коледжі планують виключити із переліку вищих навчальних закладів та віднести їх до професійно-технічних навчальних закладів.

Відтак, голова обласної ради запропонував об’єднати Рівненський державний базовий медичний коледж з філією у Костополі, Дубенський медичний коледж, Рокитнівське медичне училище та Рівненську обласну наукову медичну бібліотеку, створивши Вищий Навчальний Комунальний Заклад «Рівненський інститут охорони здоров’я».

Планується, що інститут навчатиме та присуджуватиме ступені вищої освіти бакалаврів та магістрів за спеціальностями лаборант, психолог-реабілітолог учасників АТО, медичний реабілітолог та магістр медсестринства. Окрім того, у складі Інституту чотири медичні коледжі – Рівненський, Дубенський, Рокитнівський та Костопільський – навчатимуть молодших спеціалістів – фармацевтів, медсестер, фельдшерів, стоматологів.

big 05.jpg–    Об’єднання медичних коледжів та училища і, як результат, створення «Рівненського інституту охорони здоров’я» не лише збереже, але, я впевнений, примножить рівень знань, які нині дають ці заклади майбутнім медикам. Окрім того, така реорганізація вигідна з економічної сторони, адже не потребуватиме додаткових матеріальних затрат, а навпаки, оптимізує кошти та дозволить зекономити витрати на утримання обласних навчальних закладів з казни Рівненщини, – зазначив Володимир Ковальчук.

big 02.jpeg

big 04.jpg

big 03.jpeg

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Рівненський “Верес” здобув перемогу у контрольному матчі

У ДВОХ ДТП НА РІВНЕНЩИНІ ЗАГИНУЛИ ПІШОХОДИ

На Рівненщині запровадять М-Тест для бізнесу

Як захистити майно і житло від крадіїв.

Міські голови Рівненщини приїздили у Рівне за досвідом

Володимир Хомко: “Фінансування профтехосвіти та пільгових перевезень повертаються на державний рівень”

На Рівненщині чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі за смерть дружини

Рівненські митники вилучили контрабандний бурштин

Обласна рада готова висловити недовіру Сергію Максимову

На Рівненщині обговорили переваги контрактної служби

 

Теґи:
1 199 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 6 =

НОВИНИ