парфуми1

Привітали та вручили нагороди керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Бірюков та заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Наталія Некрасова.
Так, у номінації «Кращий керівник» серед державних службовців І-ше місце посів начальник відділу організаційного-інформаційного забезпечення та документообігу апарату Здолбунівської РДА Володимир Дацюк.
У номінації «Кращий спеціаліст» найфаховішою визнано головного спеціаліста сектору культури і туризму Корецької РДА Богдану Брухлій.
Перемогу у номінації «Кращий спеціаліст» Рівненської ОДА здобула Інна Панасюк –провідний спеціаліст відділу тваринництва, продовольства, аграрного ринку та виставкової діяльності департаменту агропромислового розвитку.
Саме ці троє держслужбовців представлятимуть Рівненщину на завершальному етапі у Києві.
«Праця на державній службі – складна і відповідальна. А конкурс дає можливість проявити свої найкращі фахові здібності. Авторитет влади залежить від зусиль кожного керівника та спеціаліста», – наголосив Олександр Бірюков.
Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» проводиться у три тури серед державних службовців в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
Конкурс відбувається вже одинадцятий рік поспіль.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
477 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =