Туроператорів, науковців, громадських активістів та керівників туристичних об’єктів області відзначили в Рівненській ОДА – з нагоди професійного свята.
Заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко та перший заступник голови облради Олександр Корнійчук вручили кращим фахівцям туристичної галузі Почесні грамоти ОДА та облради. Свої відзнаки мало також і профільне управління.
Зокрема, відзнаки Рівненської ОДА отримали керівник «Туристичної фірми «Олександра» Олександра Коваленко, викладач РДГУ Борис Берташ, директор Державного історико-культурного заповідника м.Дубно Леонід Кічатий, керівник ГО «Спілка велосипедистів Рівного» Юрій Ойцюсь. 
«За цей рік на Рівненщині багато що зроблено для розвитку туризму, що є пріоритетом для голови облдержадміністрації Олексія Муляренка. Зокрема, розпочато процес передачі Тараканівського форту громаді області, запрацював Рівненський міжнародний аеропорт, відкрили екологічну стежку «Від Волині до Поділля» та новий цікавий туристичний об’єкт – етнопоселення у селі Маринин Березнівського району», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Також за словами заступника голови ОДА, область стала центром велотуризму та збагатіла на один фестиваль – «Новомалинська Любава». А ще значно зросла кількість туристів, які відвідали музеї, заповідники та агросадиби.
У рамках урочистостей Світлана Богатирчук-Кривко презентувала присутнім офіційний логотип «Рівненщина туристична», який буде використовуватись на виставках, сувенірній та друкованій продукції.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
549 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + пять =