музей5 липня у виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка «Світ архітектури».Виставка створена за результатами літньої художньо-ознайомчої практики студентів кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки Національного університету водного господарства і природокористування. Роботи студентів представляють різні архітектурні об’єкти – пам’ятки старовини, а також нові будівлі – в місті Рівне і в інших місцях області.
Роботи студентів представив завідувач кафедри Василь Ромашко. Він озвучив мету виставки: вирішити поставлене перед студентами завдання показати свої вміння передати простір, масштаб, форму. І майбутні архітектори успішно з цим справилися. Керівник практики Петро Подолець привітав студентів з важливою подією в їх професійній підготовці, звернув увагу гостей на роботи студентів у напрямку архітектурного пейзажу, виконані в різних техніках – туш, олівець, акварель.
Голова Спілки архітекторів Рівненщини Микола Пасічник: «Дуже приємна виставка. Я з особливою насолодою милуюся роботами, в яких автори, мої майбутні колеги, змогли передати настрій. Це вищий клас!»
Студентки ІІІ-го курсу Ірина Яцюк і Настя Лозіна представили свої особисті роботи, які експонуються, розповіли про особливості їх виконання.
Наостанок представники музею і кафедри домовилися про експонування подібних виставок у майбутньому – в більших об’ємах.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
772 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 9 =