Сьогодні, 04 лютого, відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району щодо ліквідації наслідків негоди.
Розпочинаючи засідання комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий наголосив: „Сьогодні потрібно вирішити, що саме необхідно зробити для того, щоб швидко подолати ті проблемні ситуації, які виникли внаслідок погіршення погодних умов. З цією метою прошу забезпечити чітку координацію дій райдержадміністрації, сільських, селищних голів, а також служб, які можуть бути залучені до ліквідації наслідків негоди”.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Микола Кочура повідомив присутніх про те, на сьогоднішній день, у результаті сильного снігопаду, у населених пунктах району виникли проблеми з рухом автомобільного транспорту, є пориви ліній електропередач, зв’язку. Станом на 09.00 год. 15 населених пунктів району частково залишилася без світла, зокрема: с.Забороль, с.Кустин, Хотин, Ходоси, Решуцьк, Олександрія, Оржів, Клевань. Станом на 14.00 год. відновлено електропостачання в смт Клевань, Бармаки, с.Колоденка працюють бригади в с. Городок, с.Жобрин, с.Дуби, с.Олександрія, Гориньград.
У свою чергу, заступник начальника – начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та енергоефективності управління економіки інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації Олександр Кобзаренко зазначив, що для відновлення електропостачання у населених пунктах району працюють 5 оперативних бригад ПрАТ „Рівнеобленерго” Клеванської дільниці, оперативно здійснюється розчищення доріг. На території району розчищення доріг здійснює 53 одиниці спеціалізованої техніки.
Ситуація у населених пунктах району контрольована та постійно моніториться.
До відома громадян!
У разі ускладнення погодних умов, виникненні надзвичайних ситуацій та аварій на об’єктах життєзабезпечення, транспортних мережах просимо негайно інформувати Рівненську райдержадміністрацію за тел.: 63-60-91, 26-67-65.
Служба автомобільних доріг в Рівненській області – 26-46-60, 05043508228.
Кол-центр ПрАТ „Рівнеобленерго” – 69-42-98.
Повідомляє Рівненська РДА
Теґи:
552 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × три =

НОВИНИ