До Міжнародного Дня театру, який відзначають 27 березня, вихованці театральної студії «Лялькові сходинки», що діє при комунальному закладі «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради, готують звітний концерт. Діти представлять уривки із драматичних творів, мініатюри, монологи, музичні виступи, номери із ляльками.

b7b03e3cb0ae744fa7e5b71acecc6e03

– Вдалий дебют дитячої студії у минулому році сприяв продовженню фінансування. Обласна влада виділила на 2016 рік майже 10 тисяч гривень. Їх спрямують на продовження навчання дітей різного віку азам театрального мистецтва. Участь у студії безкоштовна. Керівником «Лялькових сходинок» є актор театру Андрій Окладов, займається з дітьми також актриса Дарія Поліщук. Дітям викладають акторську майстерність, сценічну мову та вокал. Також їх знайомлять із найпростішими методами виготовлення ляльок та ляльководінням з використанням ляльок різних модифікацій. Заняття відбуваються у середу та суботу, – розповів директор комунального закладу «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради Володимир Данилюк.

Нагадаємо, театральна студія «Лялькові сходинки» розпочала свою роботу навесні 2015 року. На її започаткування театр отримав гранд Рівненської обласної ради та облдержадміністрації. Відбирали майбутніх учнів студії під час кастингу. Діти вже представили глядачам пластичний номер «Танець лялечки» та виставу «О 8-й на Ковчезі».

Повідомляє прес-служба Рівненської обласна рада

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Злочинне угрупування з Волині систематично краде деревину на Рівненщині

Третину березневих пенсій виплатили жителям Рівненщини

Напередодні 8 березня Президент нагородив видатних жінок Рівненщини

НА РІВНЕНЩИНІ У ДТП ЗГОРІЛИ ДВОЄ ЛЮДЕЙ

Олександра Григорчук: “Чоловіки – бережіть жінок, яких любите. Жінки – бережіть жінок у собі!”

НАПАДНИКОМ ТАКСИСТА НА РІВНЕНЩИНІ ВИЯВИВСЯ УРОДЖЕНЕЦЬ ЛУГАНЩИНИ

На Рівненщині рятувальники допомогли відчинити заблоковані двері в квартирі, де знаходився чоловік, в якого стався серцевий напад

На Рівненщині військові спільно з ОДА вирішують проблеми учасників АТО

У РІВНОМУ СТАРТУВАВ ПРОЕКТ З БЕЗКОШТОВНОЇ ОСВІТИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПРОГРАМІСТІВ

На Рівненщині оголошено вирок у кримінальному провадженні про підкуп виборців

587 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × чотири =