3622 вересня, в ході робочої поїздки на Рівненщину, Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький відвідав пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління ДСНС у Рівненській області. Він перевірив готовність рятувальників до дій за призначенням та підготовку пожежно-рятувальних частин до осінньо-зимового періоду.
Перший заступник Голови ДСНС України зустрівся із співробітниками Головного управління та особовим складом гарнізону оперативно-рятувальної служби обласного центру. Олег Мельчуцький поінформував рятувальників про нещодавно представлену концепцію реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що відбуватиметься в рамках децентралізації влади. «Частина функцій з пожежогасіння буде передана місцевим громадам. На цьому рівні буде створюватися потужна місцева пожежна охорона, що працюватиме в громадах і конкретних населених пунктах. Другий важливий етап – створення добровільних пожежних команд. Адже в європейських країнах кількість добровільних пожежних набагато перевищує кількість професійних, і вони спільно ліквідовують всі надзвичайні ситуації. Таким чином буде знижено навантаження на бюджети всіх рівнів. А на вивільнені кошти можна буде значно покращити матеріально-технічне забезпечення підрозділів ДСНС», – зазначив Олег Мельчуцький.
Також Перший заступник Голови ДСНС вручив начальнику аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Рівненській області Олександру Костюку ключі від нового пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі MAN, що був придбаний Службою за кошти державного бюджету. 38
В свою чергу начальник ГУ ДСНС у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук запевнив Олега Мельчуцького, що новий пожежний автомобіль в найкоротший час буде введено у бойовий розрахунок рятувальників рівненського гарнізону та допомагатиме вогнеборцям захищати мешканців обласного центру від пожеж.
34
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
1 111 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 19 =