На Корнинську ЗОШ І-ІІІ ступенів чекає будівництво другого корпусу. Адже у 2018 році на добудову школи було виділено 3 мільйони гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Кошти вже спрямовані на будівельні роботи.
«Така подія є вагомою для Рівненського району, адже передусім важливо забезпечити школярів комфортними умовами навчання», – каже голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.
Корнинську ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили у 2017 році. Двоповерховий корпус добудували за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Тепер тут навчається більше 460 учнів. Та кількість школярів зростає ледь не щотижня, розповідає директор закладу Наталія Денисова.
«Щотижня кількість учнів нашої школи збільшується на 1-2 дитини. Батьки активно пишуть заяви на навчання в Корнинській ЗОШ», – коментує вона.
До слова, у новій школі часто проводять заходи не лише місцевого, а й районного значення. Зокрема, нещодавно на базі Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений конкурс «Вчитель року-2019».
Повідомляє Рівненська РДА
296 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =

НОВИНИ