26 березня 2019 року відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради (м. Рівне, вул. Соборна, 195, (мала зала засідань) о 14.30 год.) Для участі в них необхідно подати до 26 лютого 2019 року відповідну заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації, в паперовому та електронному вигляді (формат .doc).
– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності), в паперовому та електронному вигляді (формат .doc).
– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Інститут громадянського суспільства для участі в установчих зборах може делегувати одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.
Зразок заяви для участі в установчих зборах та додатків до неї розміщено на офіційній веб-сторінці Рівненської районної державної адміністрації у розділі «Громадська рада», підрозділ «Формування нового складу громадської ради»: http://www.rv.gov.ua/sitenew/rivnensk/ua/22754.htm
Документи приймаються до 26 лютого 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 10:00 до 13:00 год. та з 14:00 до 17:00 за адресою: м.Рівне, вул. Соборна, 195, кабінет 83.
Контактна особа: Шеремета Сергій Володимирович, тел.роб. 26-19-79, моб. тел. 097 04 00 964.
Повідомляє Рівненська РДА
253 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × пять =