Нове кладовище, а також перші у Рівненському районы крематорій, колумбарій та притулок для тварин можуть збудувати в Шпанівській об’єднаній територіальній громаді. Нещодавно відповідне розпорядження про розроблення детального плану території розміщення цих об’єктів підписав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.
«Ці об’єкти вже передбачені у генеральному плані громади. Їхнє будівництво можливо у санітарно-захисній зоні сміттєвого полігону. Адже там немає житлової забудови», – коментує голова Шпанівської об’єднаної територіальної громади Микола Столярчук.
За словами голови Рівненської райдержадміністрації Володимира Пилипчука, притулок, який незабаром можуть збудувати на території Шпанівської ОТГ у Рівненському районі, передбачатиме не лише утримання безпритульних тварин.
«Там планують збудувати і так званий «готель для тварин». У ньому буде можливо залишати своїх домашніх улюбленців на час від’їзду. Вищезгадані об’єкти важливі й тим, що і в Рівненському районі, і в області, вони можуть бути першими», – каже голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.
Під час наступного засідання сесії Шпанівської ОТГ планується розгляд питання щодо виділення коштів на розроблення містобудівної документації. Громадські слухання з приводу розміщення цих об’єктів на території ОТГ вже відбулися.
Повідомляє прес-служба Рівненської РДА
227 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + два =