17 січня участь в нараді прийняли заступники міського голови, начальники відділів та управлінь міськвиконкому та фахівці з Національного університету водного господарства та природокористування.
В ході зустрічі було обговорено реальний стан якості басейну водосховища, стоку, управління водним режимом, тощо та визначено чіткі пріоритети щодо прийняття в подальшому правильних рішень по відновленню і підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану рівненського водосховища Басів Кут та річки Устя.
Робота з відновлення гідроекосистеми водосховища, яке бере воду з Усті є нестандартною та потребує індивідуального підходу, складних інженерних рішень в подальшому і різноманітних досліджень, які вже на сьогодні напрацьовані НУВГП та незабаром будуть продемонстровані громадськості Рівного.
«Є деякі пропозиції, з моєї точки зору дуже слушні. Якщо область візьметься за верхів’я річки Устя, а ми у місті – є шанс покращити ситуацію суттєво. Є реальні пропозиції. Наразі підключилось обласне управління водних ресурсів, яке раніше пропонувало нам розробку проекту в межах міста. По їхніх правилах потрібно було робити всю річку, або нічого, а міська влада не могла профінансувати за межами міста, то на сьогодні є можливість зробити все» – зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.
Крім того, міський голова наголосив, що робочі наради та зустрічі щодо відновлення басейну річки Устя будуть проводитись щотижня.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради 
192 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + девять =