Рівненський школяр Тарас Бриж вирощує дома нетипові для нашого регіону рослини. Підвіконня родини прикрашають ківі, лимони, мандарини, авокадо та навіть фінік. Усі рослини вирощені з плодів, які придбані у звичайних магазинах та ринку міста.
( лимон та  ківі)
Інтерес до вирощування у хлопчика сформувався змалечку, коли спостерігав, як бабуся порається на присадибній ділянці. До слова, цього літа гостюючи у бабусі та дідуся, Тарасик власними руками зробив міні-теплицю у якій зростив саджанці полуниці.
«Я взяв стиглу полуницю у бабусі, розім’яв та пропустив через сито, відділив насіння. Потім підсушив його і посіяв» – розповідає Тарас Бриж.
Батьки хлопчика захоплення сина підтримують – нещодавно через інтернет придбали насіння бамбука, трава прийнялася, щоправда, була дуже кволою.
Інформацію про те, як вирощувати рослини Тарасик дізнається з допомогою інтернету, для цього відвідує спеціалізовані сайти та переглядає тематичні відео.
(фінік  та  авокадо)
Плодів, вирощенні рослини на підвіконні, ще не мали, поки у своєму хобі хлопчик робить акцент саме на пророщуванні рослин з кісточок та насіння. Чого не можна сказати про земельну ділянку у бабусі. Цього року у родині смакували вирощеними Тарасиком, кавунами.
«Насіння кавуна купив, спочатку посадив їх у квартирі в пластикових стаканчиках. Коли вони гарно проросли поїхав до бабусі і посадив у городі», – розповідає хлопчик. – «З вирощених кавунів зібрав насіння, яке планую посадити навесні».
Нині ж Тарас Бриж мріє побачити на своєму підвіконні ананас та гранат, а ще починає освоювати нову інформацію, щоб екзотичні рослини не просто росли, а й радували членів родини своїми смачними плодами.
1 974 переглядів

НОВИНИ