Рівне стане пілотним проектом по реалізації ефективного вирішення проблеми безпритульних собак. Вчора ввечері міський голова Рівного Володимир Хомко провів робочу нараду з директором австрійської благодійної організації «VIER PFOTEN International – Чотири лапи» доктором Аміром Халілом та волонтерами цієї організації, які вже третій тиждень поспіль у  гуманний спосіб вирішують проблему безпритульних тварин у Рівному.

– За неповних три тижні нашим волонтерам за підтримки місцевих комунальних служб вдалося простерилізувати 150 тварин, – розповідають координатор проекту в Україні Олеся Лісчишина та керівник зоозахисної організації „Під егідою” Тамара Лук’янчук.

10917

Як відомо, 1 липня представники організації «Чотири лапи»підписали меморандум про співпрацю з міською владою Рівного, метою якого є популяризація та реалізація ефективного вирішення проблеми собак-безхатченків.

«З такою кількістю собак, як у вашому місті, а це близько 2000 тисяч і це не критична кількість порівняно з іншими обласними центрами, та нашими можливостями, місто Рівне – це ідеальна модель європейського міста для реалізації нашої програми, воно унікальне в цьому плані.

Тут справді можна досягти запланованого результату. Якщо міська влада у цьому зацікавлена – Рівне стане пілотним містом, у якому ми запустимо механізм скорочення чисельності безпритульних тварин», – наголосив Амір Халіл.

У свою чергу міський голова резюмував:

– Я приємно здивований висновком наших добровільних помічників і в тому числі керівника організації пана Аміра Халіла, що ситуація в Рівному на багато краща ніж в інших містах України. Більше того, ми надзвичайно задоволені результатами їх роботи, і з огляду на те, що вони заявили, сподіваюсь на те, що ця робота буде продовжена і ми разом з ними по цій новітній технології простерилізуємо всіх собак в місті Рівному. Це було б перше таке місто в Україні. Якщо вони виберуть наше місто як пілотне і ми завершимо цю роботу, що нам ще треба.

Нагадаємо, нещодавно волонтери привезли до Рівного мобільну клініку, оснащену сучасним обладнанням і автомобіль для вилову собак. Протягом останніх трьох тижнів вони проводили тут стерилізацію безпритульних тварин, здійснювали догляд за ними в післяопераційний період і повертали на колишнє місце проживання. Стерилізація і післяопераційна перетримка тварин здійснювалася на вулиці Князя Володимира 109В.

У складі команди волонтерів працює 5 чоловік: два ветеринара, ловець тварин, адміністратор і асистент по догляду за тваринами. Після стерилізації кожній собаці на вухо прикріплюють блакитну бірку з ідентифікаційним номером, який внесено до спеціальної бази даних. Управління житлово-комунального господарства міста, комунальне підприємство „КАТП 1728” та громадські зоозахисні організації «Під Егідою» і «Зоозахіст-Рівне» спільно підготували належні умови для реалізації проекту в місті Рівне.

 10919

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

464 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 12 =

НОВИНИ