У Міському будинку Культури у Рівному відбувся балет Львівської національної опери «Лебедине озеро». Це класика…
Критики не раз називали цей балет не просто музична казка, а професійним балетом світового рівня! На сцені дивувало глядачів понад 40 артистів.
Ось що пишуть про «Лебедине озеро» мистецтвознавці: «Ця культова історія протягом багатьох років і століть залишається однією з найактуальніших в репертуарі театрів усього світу. В її основі лежить давня німецька казка про молодого принца Зігфріда, полюбив принцесу з сусіднього королівства, Одетт. Але дівчина виявилася зачарована завдяки підступам злого чаклуна Ротбарта, і перетворилася в лебедя – тільки в відображенні місячного світла на воді вона може знову приймати людську подобу».
Глядачі були враженні не лише хореографією, постановкою та талантом артистів балету. Також неабияке здивування викликали костюми артистів.
Я вперше відвідала балет, щоб описати емоції просто не вистачає слів. Залюбки подивлюся і інші вистави Львівської національної опери“, – поділилась своїми враженнями рівнянка Оксана.
Загалом, глядачі не раз зривалися оплесками та вигуками «Браво!», а це означає, що на «Лебедине озеро» у Рівному чекатимуть знову.
Надія Литвинюк
888 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − девять =